Dla pracodawcy

Konkretny model współdziałania, jaki oferuje agencja pracy POLRAB sprawia, że przedsiębiorca zyskuje pewność, że w krótkim czasie pozyska pracodawców, których potrzebuje w swojej firmie. Pracownicy poszukiwani są zgodnie z potrzebami i wymaganiami przedsiębiorców. Agencja pracy POLRAB jest w stanie rozwiązać problemy z kadrami w szybki i bezproblemowy sposób.

Analiza potrzeb firmy

Agencja pracy POLRAB rozpoczynając współpracę z przedsiębiorcom dokładnie sprawdza, jakie są jego wymagania pod względem ilości pracowników do zatrudnienia. Określane są także optymalne warunki zatrudnienia, które będą satysfakcjonujące zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy. Po przeanalizowaniu sytuacji w firmie i zebraniu wszystkich niezbędnych danych, agencja pracy rozpoczyna poszukiwania idealnego kandydata dostosowanego do potrzeb przedsiębiorcy.

Rekrutacja pracowników

Każda rozmowa kwalifikacyjna z pracownikiem z Ukrainy odbywa się w jego ojczystym języku. Pracownicy są dobierani zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami przedsiębiorców. Załatwiany jest im legalny pobyt, a także legalne zatrudnienie w Polsce. Jeżeli pracownik z Ukrainy nie znajduje się jeszcze w Polsce, agencja zajmuje się jego przyjazdem do Polski.

Wsparcie w bieżącej działalności

Agencja pracy POLRAB nie zostawia przedsiębiorcy samemu sobie z nowym pracownikiem. Nadal monitoruje sytuację prawną i legalność pobytu cudzoziemca. Pomaga także przedłużyć zezwolenie na pobyt oraz pracę w Polsce pracownika z Ukrainy. Jeżeli pracownik musi wracać do swojego kraju, szukany jest w jego miejsce nowy kandydat.